Лента новостей

Корейська компанія укладає нові контракти на поставку шин для провідних світових автовиробників.

Компанія Hankook вже має досить сильні позиції в сегменті первинної комплектації світового ринку, а не так давно компанія почала поставки шини для нового «зарядженого» кросовера Audi RS Q8, для якого були омологовані літні і зимові шини корейського бренду.

Президент європейського підрозділу Hankook, Санхун Лі зазначив «Звичайно, це завжди велика честь для наших розробників, коли літні і зимові шини Hankook встановлюються і на топові моделі ».

Для RS Q8 були обрані літні шини Hankook Ventus S1 evo3 SUV в розмірі in 295/40 ZR22 112Y XL AO, а для зимового сезону передбачені Hankook Winter i * cept evo2 SUV розмірів 275/40 R22 107V XL AO (можлива установка ланцюгів проти ковзання) і 295/35 R23 108W XL AO.

«Розробка шин для такого спортивного і в той же час розкішного автомобіля, як Audi RS Q8, являє собою особливо складну задачу, - заявив Клаус Краузе, глава європейського науково-технічного центру Hankook. - Зокрема, ключове значення мала міцність конструкції шин, і ми також приділили велику увагу їздовим якостям шин як на сухому, так і на мокрому покритті ».

Корейські ЗМІ також повідомляють, що Hankook буде постачати 19-дюймові шини для комплектації електричних кросоверів Tesla Model Y, які випускаються на заводі американської компанії в Шанхаї.

Model Y є новою моделлю Tesla, представленої в серпні 2019 року, і за цей час компанія продала близько 70 000 електрокросоверов. Hankook з 2016 року поставляє шини для комплектації Tesla Model 3, і компанія в цілому приділяє велику увагу розробці шин, адаптованим до особливостей електрокарів і володіють зниженим рівнем шуму і зменшеним опором коченню.

У минулому році Hankook стала одним з постачальників шин для електричного спорткара Porsche Taycan. 

За даними китайських ЗМІ, на Model Y будуть встановлюватися шини Hankook Ventus S1 evo3 EV в розмірі 255/45 R19, розроблені спеціально для електрокарів, а на 20-дюймові диски будуть встановлюватися Michelin Pilot Sport EV, і це абсолютно нові шини, презентацію яких французи ще не провели. Шини теж створені для електромобілів, а їх назва взято у гоночних покришок для Formula E.

добавлено 01.02.21
Авторизация
Закрыть
Ваш e-mail
Ваш пароль
4c1b52d2ef78953080c562657b85886d
OK
Регистрация
Восстановить пароль
Регистрация
Закрыть
Ваш e-mail
Ваш пароль
Подтверждение пароля
Зарегистрироваться как партнер
Название предприятия
Форма собственности
Контактный телефон
Ваш сайт
d4ffdc21012bb46685880829834e24f3
Зарегистрироваться
Закрыть
Закрыть
Закрыть
Вы уверены?
Закрыть
Удалить отзыв
Закрыть
Восстановить пароль
Закрыть
Ваш e-mail
OK
Закрыть
Подписка на рассылку
Закрыть
Ваш e-mail*
Ваше имя
Ваш телефон
OK
Закрыть
Вы можете оформить свой заказ прямо сейчас, заполнив свои контактные данные или продолжить Ваши покупки дальше...
Закрыть
Ваше имя
Ваше отчество
Ваша фамилия
Телефон
Ваш e-mail
Оплата
Город
Служба доставки
Адрес склада
Оформить заказ
Продолжить покупки
Заказать обратный звонок
Закрыть
Ваше имя
Телефон
Готово
Закрыть
Здесь Вы можете оставить любые Ваши впечатления: проведение сделки, общение с менеджером, функциональность сайта и др. Спасибо за небезразличное отношение!
Закрыть
Ваше имя
Отправить
Закрыть
Сейчас Вы будете соединены с нашим сотрудником!
Закрыть
Закрыть
Продолжить
Закрыть
Отправить
Выйти
Закрыть
Отправить
Выйти